ГоловнеНовини

Богунці не підвели!

Відповідно до Плану проведення основних заходів Міністерства оборони України з 02 по 06 червня 2015 року на базі Острозького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту відбулась VІ Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Протягом 5-ти днів ліцеїсти змагалися в семи видах спорту, показуючи дуже високі результати, про що свідчать результати в суддівських протоколах. Тільки після останнього дня змагань вдалось виявити переможців та призерів змагань.

Команда Київського військового ліцею ім. Івана Богуна достойно представила столицю України, посівши почесне 4 місце з 16 команд у Спартакіаді.

До складу команди ввійшли ліцеїсти, які вибороли перше місце на Київській міській спартакіаді допризовної учнівської молоді з військово-спортивного семиборства, що пройшла в травні місяці ц.р., а саме: Назарій Масловський, Сергій Лужанський, Герман Канцур, Дмитро Попов, Андрій Кузнець та Олександр Фролов.

Зазначаємо, що усі ліцеїсти показали досить хороші результати, виконавши нормативи кандидата у майстри спорту (Назарій Масловський), 1 розряд (Сергій Лужанський), 2 розряд (Герман Канцур, Дмитро Попов, Андрій Кузнець та Олександр Фролов).

Тож, ми вітаємо наших богунців з вдалим виступом, бажаємо їм міцного здоров’я, нових перемог у спорті, житті та стати надійними захисниками нашої України!

Слава Україні!
Героям Слава!

Помічник Голови
з військово-патріотичного виховання
та спортивно-масової роботи С. Соловей