ГоловнеНовини

«Снайпер столиці» — змагання кращих!

Фінальний етап міських військово-спортивних змагань «Снайпер столиці» з вогневої підготовки серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів відбувся 21 грудня у селі Нові Петрівці на базі військової частини 3027. Хоча змагання «Снайпер столиці» проводяться протягом багатьох років, вперше за всі роки їх провели на полігоні Національної Гвардії.

Урочисто відкрив змагання та привітав учасників і гостей заходу командир військової частини Дудурич В. Г. За ним із вітальними словами виступили заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Трофимов О. С., та заступник Голови Київської міської організації Товариства сприяння обороні України Соловей С. В.

Після вітань з хорошим настроєм і під звуки військового оркестру учасники розійшлися по місцях проведення змагань, активно та з великим ентузіазмом розпочавши змагання з розбирання та збирання автомату АК-74, спорядження магазину автомату набоями, а також в теоретичних знаннях з військової справи. Етап із кульової стрільби з малокаліберної зброї відбувся раніше на базі спортивного-технічного центру «Відродження» Шевченківської районної організації ТСО міста Києва.

За результатами усіх змагань 3-є загальнокомандне місце місце посіла команда Подільського району, другими стала збірна команда професійно-технічних навчальних закладів міста Києва, а перше місце виборола команда Святошинського району, котра отримала перемогу лише за різницею перших місць в індивідуальному заліку при рівній кількості набраних очок.

Переможець та призери, як в командному так і в особистому заліку отримали заслужені нагороди від Київської міської організації Товариства сприяння обороні України та інших організаторів змагань.
Що цікаво, переможці та призери в змаганнях з кульової стрільби отримали значки «Влучний стрілець» Товариства сприяння оборони України.

Ці змагання були підсумковими в 2016 році серед багатьох, що відбулись протягом року, тому потребували особливої уваги від учасників, які з честю виступили і продемонстрували свою високу вправність у такій важливій і актуальній справі, засвідчивши високий патріотизм та бажання захистити Україну від російського агресора!

Помічник Голови Р. Четверик