ГоловнеНовиниСуспільство

Завершилася Спартакіада допризовної молоді серед учнів навчальних закладів Дніпровського району міста Києва

Спартакиада

В рамках Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2016-2020 роки управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації систематично проводяться заходи щодо поліпшення як національно-патріотичного виховання так і військово-патріотичного виховання дітей і молоді в навчальних закладах району. Так в Дніпровському районі міста Києва проведено Спартакіаду серед учнівської молоді навчальних закладів з військового багатоборства.

Спартакіада серед допризовної молоді району проводилась з метою удосконалення фізичної підготовленості юнаків до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених до законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

За підсумками шести видів (підтягування, кидання гранати, біг 100 метрів, біг 3000 метрів, стрільба, плавання) були визначені переможці та призери в командному та особистому заліках, які були нагороджені кубками та грамотами Дніпровської районної організації ТСО України.

За результатами шести видів змагань команди навчальних закладів району посіли наступні місця:

I місце – НВК № 183 «Фортуна»;
II місце – СЗШ № 258;
III місце – НВК № 30 «ЕкоНад».

Підведення підсумків яке відбулося 07 квітня 2016 року в СЗШ № 146 підтвердило правильний напрямок діяльності у військово-патріотичному та спортивно-масовому вихованні учнівської молоді району, який проводиться спільно управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, відділом у справах сім’ї, молоді і спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Палацом підводного спорту ТСО України та районною організацією Товариства сприяння обороні України.

Щиро бажаємо спортсменам високих здобутків та підкорення нових висот у військово-прикладних видах спорту, які відбудуться 20-22 квітня 2016 року в місті Києві, а організаціям-партнерам тісної подальшої співпраці в цьому важливому напрямку діяльності!

Голова Дніпровської
РО ТСО м. Києва О. А. Андрощук