НовиниСуспільство

Завершився районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Голосіївському районі

Згідно спільного плану заходів з військово-патріотичного виховання та спортивно-масової роботи на 2016 рік Управлінням освіти, відділом в справах сім»ї, молоді та спорту, військовим комісаріатом Голосіївського району та Голосіївською районною організацією Товариства сприяння обороні України 27 квітня на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України пройшли підсумкові змагання і огляд маршової пісні і строю «Впоряд» учасників районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Протягом тижня з 18 по 22 квітня юні козаки 20-ти роїв загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району демонстрували свої знання та кмітливість у краєзнавчому конкурсі «Відун», влучність і вміння зосередитися — у стрільбі із пневматичної зброї, силу, міць і спритність — в перетягуванні линви, а також звітували про своє «Добре діло».

І, нарешті, завершальний етап та нагородження переможців. В урочистостях взяли участь і вручили нагороди начальник управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Галина Полторак, голова Голосіївської районної організації Товариства сприяння обороні України Валерій Білик, в.о. директора централізованої системи дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво» Олександр Музика, координатор проекту «Волонтерський шкільний батальйон» ГО «Рада ветеранів та учасників АТО Голосіївського району», учасник бойових дій, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ст. Володимир Небір.

Учасники свята вшанували хвилиною мовчання пам»ять героїв, загиблих у боях за незалежність України та під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, поклали квіти і гірлянду слави до обеліску загиблим студентам і викладачам НУБіП України.

У складі суддівської колегії активно працювали вчителі предмета «Захист Вітчизни» Воронін О.В., (СШ № 130), Маслов В.Ф., (школа № 286), Захарчук Д.Ф. (СШ №260), вчителі фізкультури Трубін С.М. (школа №286), Лакоза В.М (СШ №269), вчителі історії Шевчук Л.М. (СШ №269), методисти Будинку дитячої та юнацької творчості і районного науково-методичного центру, працівники районного управління освіти.

Кращими у конкурсі «Впоряд» виявили себе рої: «Побратими» (СШ №15), «Козаки» (школа № 37), «Феофани» (школа 236), «Чайка» (ліцей «Голосіївський» № 241), «Українські лицарі» (ЕПЛ № 116. Вони отримали грамоти і подяку від «Ради ветеранів та учасників АТО Голосіївського району», які вручив Володимир Небір. Особливі глядацькі симпатії викликали виступи героїв ЗНЗ №№ 21, 44, 92, 122, 132, 165, 179, 186, 220, 227.

За загальною сумою балів, здобутих у всіх конкурсах, переможцями визнані:

І місце – рій «Українські лицарі» еколого-природничого ліцею № 116;
ІІ місце – рій «Нащадки козаків» спеціалізованої школи № 165:
ІІІ місце – рій «Січові стрільці» школи І-ІІІ ступенів № 132.

Переможцям, а це Рій «Українські лицарі» еколого-природничого ліцею № 116, який представлятиме Голосіївський район у міському етапі гри, що пройде 20-22 травня, дали напутнє побажання, привезти головний кубок переможців міського етапу!!!

Проведення цього важливого заходу відбулось завдяки партнерській співпраці управління освіти, відділу в справах сім»ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Голосіївської районної організації Товариства сприяння обороні України, ГО «Рада ветеранів та учасників АТО Голосіївського району», директорів і педагогічних колективів еколого-природничого ліцею № 116, гімназії №179, спеціалізованих шкіл №№ 15, 130.260, 269, шкіл І-ІІІ ступенів №№ 151, 286, Будинку дитячої та юнацької творчості.

Голова Голосіївської районної
у м. Києві ТСО України В. Білик