НовиниСуспільство

Чемпіони України зі спортивної радіопеленгації

ТСОУ

З 24 по 27 березня 2017 року у місті Ужгород Закарпатської області відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на коротких дистанціях.

Організували змагання Міністерство молоді та спорту України, Ліга радіоаматорів України та Товариства сприяння обороні України. Змагались дорослі спортсмени, юнаки та юніори з 12 регіонів України, а саме: міста Києва, Київської, Сумської, Волинської, Вінницької, Донецької, Херсонської, Хмельницької, Кіровоградської, Закарпатської, Харківської, Івано-Франківської областей.

Змагання проводилися у 4 вправах: пошук «лис» в діапазоні 3,5 МГц (мегагерц), пошук «лис» в діапазоні 144 МГц, пошук «лис» в діапазоні 3,5 МГц (вільний пошук), спринт.
Активну участь у чемпіонаті України взяли члени міського Товариства, спортсмени Дитячо-юнацької спортивної школи з радіоспорту «Віраж».

Переможцем чотириденних змагань за підсумками чемпіонату України стала збірна команда Київських «мисливців на лисиць», які посіли перше загальнокомандне місце та привезли до столиці впольовані 34 особисті нагороди: 9 золотих, 16 — срібних та 9 — бронзових медалей.

Друге та третє місця відповідно посіли команди Сумської та Волинської областей.

Чемпіонами України зі спортивної радіопеленгації на коротких дистанціях у своїх вікових групах в особистому заліку стали заслужені майстри спорту кияни Олександра Пархоменко (3 золоті медалі), Іванчихін Микола (2 золоті та 1 срібна медалі) , серед юніорів — майстер спорту Карпович Федір (1золота, 1 срібна медалі) та Смик Людмила (1золота, 1 бронзова медалі). Також відзначимо золотих переможців Ільченка Тимофія (1золота, 1 срібна медалі) та Чумака Дмитра (1золота медаль) .

Слід відзначити в особистому заліку чотириразового срібного призера Барановського Віктора (4 срібні медалі).

Такий вагомий успіх став можливим завдяки регулярним та наполегливим тренуванням, професійній, фізичній та морально-психологічній підготовці київських спортсменів, а також великого старання заслужених тренерів та видатних спортсменів України: Заслужених майстрів спорту України зі спортивної радіопеленгації Надії і Миколи Веліканових та директора ДЮСШ «Віраж» Петровського Анатолія Павловича.
Вітаємо наших славних спортсменів та їх тренерів з великим успіхом, що є гордістю міського Товариства!
Бажаємо вдалих наступних стартів та перемог!

Помічник Голови А.Шуміліна