Новини

Традиції не змінились!

Щорічний, вже ХІІ чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування, відбувся з 12 по 14 травня 2017 року в м. Замосць (Польща), приймала участь в змаганнях і збірна команда України. Почесне і вагоме місце у складі збірної команди України склали вихованці та тренери Київської міської дитячо-юнацької спортивної щколи з радіоспорту «Віраж» у кількості 12 учасників та 3 тренерів, які є членами міської організації ТСО України.

Змагання проходили в особистій та командній першостях в трьох дисциплінах, а саме на частотах 3,5 Мгц, 144 Мгц та Спринті. Збірники міського Товариства «попрацювали на славу», завоювавши 44 нагороди із 82, які завоювала збірна України!

А здобуток кожного нашого спортсмена в медальному заліку був такий:

— Іщенко Дмитро — 4 перших місця;
— Кобець Юлія — 2 перших і 1 друге;
— Голубничий Сергій — 1 друге та 1 третє місця;
— Іщенко Анастасія — 4 перших місця;
— Карпович Федір — 4 перших і 1 третє місця;
— Генін Лев — 3 перших і 1 друге місця;
— Конопліцька Карина — 3 перших та 1 друге місця;
— Бондарчук Анастасія — 3 перших та 1 друге місця;
— Давиденко Катерина — 3 перших місця;
— Білецький Кирило — 1 перше, 3 других та 1 третє місця;
— Ільченко Тимофій — 1 перше та 2 других місця;
— Кулінченко Лев — 3 перших місця.

Ось такі чудові результати показали наші оборонці, підтверджуючи, що як би не складно було сьогодні в багатьох аспектах життя — спортивна жага до перемоги понад усе, і це те що притаманне справжнім професіоналам.

Незважаючи на юний вік дівчатка та хлопці з розумінням та дорослим підходом займаються улюбленою справою, яка дає їм величезне задоволення.

А готують цих юних майстрів заслужені тренери України, заслужені майстри спорту України подружжя Веліканових — Надія та Микола, а також Людмила Запорожець, які протягом багатьох років самі виступали в змаганнях і були чемпіонами Європи та світу.

Тож величезні слова подяки спортсменам і тренерам, за їх важку та самовіддану працю, яка з кожним днем дає нам впевненості і наснаги в роботі, а також гордість, що ми — українці!

Заступник Голови С. Соловей