ГоловнеНовини

Змагаються юні захисники!

Днями на базі Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури відбувся І-й етап Спартакіади з військово-спортивного багатоборства серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва.

Зауважимо, що вперше в міських змаганнях взяли участь і учні з Київської області, які додали ще більшої спортивної боротьби та азарту.

Змагання пройшли дуже цікаво за підтримки глядачів-уболівальників і навіть не зважаючи на прохолодну погоду, в змаганнях прийняли участь 22 команди. Учасники змагалися у підтягуванні на поперечині, метанні гранати, бігові на 100 метрів та подоланні смуги перешкод, решта видів спорту, які входять до програми змагань буде проведено в грудні місяці.

Організатори змагань, а це Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київська міська організація Товариства сприяння обороні України та Київський міський військовий комісаріат, привітали учасників та гостей з відкриттям Спартакіади.

Підведення підсумків, нагородження переможців та призерів в особистому та командному заліках відбудеться напередодні святкування Дня Збройних Сил України!

Тож початок є, буде і продовження змагань!

Помічник Голови Є. Гапич