ГоловнеНовини

Тестові змагання юних «десантників»!

З метою удосконалення форм і засобів військово-патріотичного виховання та спортивно-технічних навиків учнівської молоді, підготовки її до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») в ПНЗ «ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК», що є первинною групою Святошинської районної організації Товариства сприяння обороні України, проведені тестові змагання з подолання «Смуги перешкод» серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму Центру.

Майбутні захисники демонстрували вправність та швидкість, долаючи перепону у вигляді подвійних колес, імпровізоване «болото» по купинах, «яр» по паралельно-закріплених туристичних мотузках, метали гранати на влучність.

За результатами змагань перше місце посів представник військово-патріотичного гуртка Герасименко Максим (ЗНЗ № 230), друге –– Ніколаєнко Влад (ЗНЗ № 297) і третє – Опанасенко Андрій (ЗНЗ № 215).

Переможці та призери були нагороджені грамотами, а також щирими побажаннями здоров»я та успіхів в подальшій підготовці до військово-спортивних змагань.

Голова
Святошинської РО ТСО України С. Гурський