Головне

День призовника!

prizovnik4Згідно Плану спільних військово-патріотичних та спортивно-масових заходів Київської міської організації Товариства сприяння обороні України та управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, 28 березня 2018 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбувся військово-патріотичний захід «День призовника».

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з історією військового інституту та відвідати музей, а також віддати шану загиблим воїнам-зв’язківцям біля Меморіальної дошки та пам’ятника.

Фахівцями інституту були продемонстровані зразки озброєння та військової техніки, а також всі присутні мали змогу переглянути відеофільм, який продемонстрував сучасну військову техніку в дії, що дає змогу присутнім уявити масштаби дійства за участю представленої зброї.

Також в програмі «Дня призовника» був огляд казарм та курсантської їдальні. Учнівська молодь, яка на сьогоднішній день вже вивчає військову справу, а деякі і навчаються в військових навчальних закладах з великою цікавістю слухали викладачів інституту, а також активно спілкувалися з курсантами.

Безумовно, такого роду військово-патріотичні заходи необхідні, адже вони носять не лише агітаційний характер, а насамперед виховують патріотизм і національні гідність та свідомість. Адже кожний навчальний заклад, а особливо військовий, має бути для молоді осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Помічник Голови Т. Іщук