ГоловнеНовини

Героям України присвячується!

ato53Військово-патріотичний захід «День вшанування захисників України – воїнів АТО», який започаткований Громадською організацією «Товариство сприяння обороні України» та вперше був проведений 02 вересня 2018 року в мальовничому селі Бузова, що на Київщині, на аеродромі «Бузова» Центрального аероклубу ТСО України ім. О. К. Антонова відбувся, як то кажуть на «ура»! Деякі хвилювання організаторів заходу, а ними були Київська міська та Київська обласна організації Товариства сприяння обороні України, Рівненський АСК, Центральний аероклуб ТСО України ім. О. К. Антонова, Управління авіації та авіаційних видів спорту та Управління національно-патріотичної роботи та спорту ГО «ТСО України» виявилися марними.

Насичена програма проведення заходу, була дуже різноманітною та активною, сумувати не приходилося. До «Дня вшанування захисників України – воїнів АТО» були запрошені воїни АТО та Збройних Сил України, ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, активісти та ветерани Товариства сприяння обороні України, а також мешканці Києва та Київської області.

Захід розпочався з привітань Голови Оргкомітету заходу – Голови ГО «Товариство сприяння обороні України» Кошина Сергія Мефодійовича, який побажав усім успіхів у конкурсах і змаганнях та мирного неба для України.

Протягом дня величезна територія аеродрому «Бузова» була задіяна під локації з кульової стрільби, розбирання та збирання автомату АК, метання гранати Ф-1 на дальність, стрибків з парашутом парашутистів–спортсменів, ветеранів АТО та всіх бажаючих отримати велику кількість адреналіну. До речі, у стрибках з парашутом взяли участь більш як 50 учасників (чоловіків та жінок). Бажаючі взяли участь у тренувально-ознайомчих польотах на планерах «Бланік» та літаках ЯК-18т, ЯК-52, АН-2, К-10, «Вінга-35».

До вищесказаного слід додати, ще різноманітність великої виставки авіаційної, спортивної техніки, наочної презентації діяльності Товариства сприяння обороні України, показові виступи спортсменів на квадроциклах, роботу польової кухні зі смачнющою грецькою кашою та музичні виступи естрадних виконавців з Центрального Будинку офіцерів України.

Захід пройшов у дружній та братерській атмосфері, організатори заходу висловили слова подяки всім присутнім та учасникам, нагородивши переможців та призерів змагань дипломами, грамотами, вимпелами, медалями та значками Товариства сприяння обороні України!
І це все наша чарівна, красива, гостинна та патріотична Україна!

Заступник Голови С. Соловей