ГоловнеНовини

Герої сучасності

КОНФЕРЕНЦІЯ -ПРЕЗЕНТАЦІЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПОШУКОВО-КРАЄЗНАВЧОГО ПРОЕКТУ
«Герої сучасності. Київщина»

geroi-suchasnosti2Пошуки співпраці у військово-патріотичному напрямку, які проводить Київська міська організація Товариства сприяння обороні України, знаходять все більше однодумців та партнерів.

Як приклад, підписаний договір про співпрацю між міським Товариством та навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації і перший спільний захід!

Конференція-презентація Київського обласного пошуково-краєзнавчого проекту «Герої сучасності. Київщина» відбулась за сприяння Київської міської організації Товариства сприяння обороні України, яке вирішило всі організаційні та технічні питання у підготовці та проведенні цього важливого заходу.

22 навчальні заклади професійно-технічної освіти Київщини презентували Героїв, що захищали нашу Батьківщину на сході України, приймали участь у військових операціях в далекому Афганістані, та миротворчих місіях в інших державах, і які є взірцем відваги для наших сучасників, а особливо молоді.

Мабуть та могутня сила Духу та Віри передавалася усім присутнім в залі, адже дивитися та слухати виступи учнів та педагогів без сліз було неможливо. Історії юних хлопців та дівчат, а також вже дорослих та літніх людей, які за покликом свого серця пішли добровольцями на війну захищати кордони України проти російського окупанта, свідчить про незламність та волелюбність українського народу, і що ми обов»язково переможемо!

Широко була представлена виставка-експозиція творчих робіт, виготовлених учнями, педагогами закладів профтехосвіти — карти «Єдина Україна!».

Завершенням проекту «Герої сучасності. Київщина» відбулося нагородженням сертифікатами та дипломами учасників та навчальних закладів, а особливим бажанням було продовжувати такі заходи, адже це наша новітня, справжня історія України! А своїх Героїв ми повинні знати і пам»ятати про них!

Заступник Голови С. Соловей