ГоловнеНовини

Київська міська організація ТСО України: підводячи підсумки роботи за І півріччя 2018 року

gart4В першому півріччі 2018р. навчальними закладами Київської міської організації ТСО України підготовлено майже 2400 спеціалістів масових робітничих професій.

З загальної кількості підготовлених спеціалістів левову частку складають водії різних категорій транспортних засобів — майже1200 осіб.

Такі показники свідчать, що викладацький та керівний склад навчальних закладів підтримують з року в рік темпи та пріоритети курсової підготовки та перепідготовки водіїв.

В Україні постійно збільшується кількість легкових авто, тож значна кількість слухачів з підготовки водіїв в закладах Київської міської організації ТСО України бажають пройти навчання та отримати посвідчення водія транспортних засобів категорії «В». Такі пріоритети підтверджуються щороку.

gart5На теперішній час зростає інтерес та бажання пройти підготовку та перепідготовку в закладах Київської міської організації ТСО України.

Маємо тенденцію на збільшення бажаючих отримати посвідчення водія на вантажні транспортні засоби категорій «С» та транспортні засоби з причепом категорій «С1Е» та «СЕ».

Кількість спеціалістів, які отримали посвідчення водія категорії «С1Е», «СЕ» з початку року складає 153, це більше половини всіх перепідготовлених водіїв різних категорій. Значна кількість курсантів пройшли службу в АТО на сході України. Такі тенденції свідчать про значний попит на ринку праці на дані професії.

gart2Київська міська організація ТСО України докладає дієвих зусиль щодо популяризації професії водія в своїх професійно-технічних навчальних закладах. Значна робота проводиться по співпраці з рекрутськими компаніями, які пропонують працевлаштування водіїв за межами України, а саме в Польщі, Прибалтиці та Угорщині. У випадку з представниками Угорщини, для водіїв категорії «СЕ» пропонується працевлаштування з незначним досвідом роботи або його відсутністю, з можливістю отримання такого безпосередньо під час роботи в компанії за кордоном.

Співпраця з рекрутськими компаніями дає можливість рекламувати освітні послуги в закладах Київської міської організації ТСО України та приваблювати ще більше бажаючих пройти навчання водінню автомобіля.

Маючи на меті збільшення кількості показників з підготовки водіїв транспортних засобів, навчальні заклади підтримують і якість підготовки.

За результатами підведення підсумків ефективності роботи у 2017 році, згідно критеріїв «Положення про порядок підведення підсумків роботи навчальних закладів ГО «ТСО України», в Київській міській організації визнані кращими:

• Дніпровський районний спортивно-технічний клуб ТСО України, директор Шведов Дмитро Юрійович
• Спортивно-технічний клуб ТСО України «Гарт», директор Білик Валерій Іванович
• Міський спортивно-технічний клуб ТСО України , директор Мельниченко Руслан Васильович.

Порівнюючи підсумки роботи за І півріччя 2018р. з аналогічним періодом 2017р., спортивно-технічні клуби підтвердили свій статус переможців та збільшили кількість підготовлених водіїв різних категорій.

Про якість навчання свідчать результати здачі іспитів в Районних сервісних центрах МВС України. Так останні випробування курсантів Голосіївського СТК «Гарт» дали показник складання іспитів з першої спроби на рівні — 92% . Такі ж показники і в інших переможців підведення підсумків роботи навчальних закладів в Київській міській організації ТСО України.

Ці результати — найкраща оцінка роботи колективів навчальних закладів: керівників, викладачів, інструкторів та робітників, які забезпечують навчально-виробничий процес.

Помічник Голови Литвин О.О.