ГоловнеНовини

Чемпіонат ГО «Товариство сприяння оборони України» з морського п’ятиборства (жінки), чотириборства (юнаки)

sea2З 12 по 16 травня на базах водної станції оздоровлення, відпочинку та спорту управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА (Жуків острів) та плавального басейну середньої школи № 140 пройшов чемпіонат ГО «Товариство сприяння оборони України» з морського п’ятиборства (жінки), чотириборства (юнаки).

Змагання проводились під керівництвом Всеукраїнської федерації морських багатоборств та акватлону України за підтримки Київської міської організації ТСО України. У змаганнях взяли участь команди м. Києва, Черкаської, Івано-Франківської, Херсонської, Львівської та інших областей. 5 днів тривали змагання з морських багатоборств.

Жінки визначали найсильніших спортсменів у 5 видах програми – стрільби з пневматичного пістолету, плавання на 200 м, бігу 800 м, веслування на морських шлюпках ял-4 та вітрильних перегонів.

Фаворитами змагань виявилися спортсменки з міста Києва. Поступившись тільки у кросі спортсменкам з Черкаської області, вони безперечно стали лідерами та відповідно чемпіонами змагань.

Юнаки змагалися у чотириборстві (без вітрильних перегонів). Юнаки з міста Києва були лідерами у кожному виді програми, і в загальному заліку посіли перше місце зі значним відривом від найближчих суперників з Черкаської області.

Срібними призерами у жінок стала команда міста Києва-2, у юнаків – Черкаська область-2.

Можна зазначити, що у Києві та Черкасах збереглися водні станції та морські шлюпки. Завдяки цьому найсильніші багатоборці найчастіше визначаються серед цих двох областей.

Вітаємо тренерів та спортсменів!

Помічник Голови Т.Кошова