ГоловнеНовини

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

До 75-ої річниці визволення України від фашистських загарбників в селі Нові Петрівці Київської області в Національному музеї–заповіднику «Битва за Київ в 1943 році» відбувся патріотичний захід, до якого залучилися представники державної влади міста Києва та Київської області, громадська організація — Київська міська організація Товариства сприяння обороні України та ветеранські організації – учасники війни в Афганістані та АТО/ ООС.

Захід розпочався з шикування усіх учасників та організаторів, виступів ветеранів війни в Афганістані та на сході України, а також хвилини мовчання в пам»ять про Героїв ІІ-ї світової війни, учасників бойових дій в Афганістані та інших «гарячих точках», а також загиблих від куль російського агресора. Після чого всі присутні поклали квіти до Стелли Героїв та пам»ятника Невідомому Солдату.

В заході взяли участь також учні навчальних закладів Оболонського району міста Києва, які прийняли дуже активну участь, особисто пройшовши через «випробування»: стрільба з пневматичної гвинтівки, розбір та збір автомату АК-74, спорядження магазину АК-74 набоями, уміння вдягати захисний костюм з протигазом.

Також перед юними учасниками виступили інструктори з Клубу собаківництва міського Товариства, які продемонстрували показові виступи і показали присутнім, як можна дружити з нашими «вірними, меншими друзями». Ну і на додаток обід: смачний бульйон з пиріжками для усіх учасників, ветеранів та організаторів на спільному великому столі, створив братерську атмосферу.

Заступник Голови С. Соловей