ГоловнеНовини

Пам’яті заслуженого тренера України Марчука В. М.

Днями в Шевченківському районі міста Києва відбувся ІІ-й відкритий Кубок з кульової стрільби пам»яті Заслуженого тренера України Марчука Віталія Максимовича. Другий рік поспіль турнір, започаткований Київською міською організацією Товариства сприяння обороні України турнір з кульової стрільби пам»яті видатного тренера і патріота Товариства сприяння обороні України.

Перед початком змагань, друзі, колеги та учні, які добре знали та навчалися у Віталія Максимовича, хвилиною мовчання пом»янули Майстра. Після чого Оргкомітет та головний суддя змагань повідомили регламент змагань та відбулася реєстрація учасників.

Так вийшло, що в цих змаганнях кількість учасників розділилася порівну між чоловіками та жінками, результати стрільби були дуже високими, кожне призове місце розділяло один заліковий бал.

Вперше в цих змаганнях взяли участь юнаки та дівчата з Київського військового ліцею імені Івана Богуна, показавши свій «Богунівський» вишкіл в кульовій стрільбі, і все ж їх зуміли випередити «стрільці» з Печерської районної організації ТСО України, яких тренує досвідчений тренер Фурман В.В., що вже кілька років ретельно готує та навчає дівчат та хлопців стрілецькій справі. Вони і вибороли перші місця як серед хлопців так і серед дівчат!

Змагання закінчилися підведенням підсумків та нагородженням переможців та призерів, а ще спільним фото на згадку про змагання!

Головний суддя змагань,
суддя національної категорії з кульової стрільби Констянтин Дульцев