ГоловнеНовини

Спартакіада міста Києва з військово-спортивного багатоборства!

sportakiada_10Стартувала Київська міська Спартакіада з військово-спортивного багатоборства серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів.

Вже стало доброю традицією проводити Спартакіаду в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, тож організатори змагань, а ними є: Департамент молоді та спорту та Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської державної адміністрації, Київський міський військовий комісаріат, Київська міська організація Товариства сприяння обороні України та Київський військовий ліцей імені Івана Богуна організували перед початком змагань їх офіційне відкриття. Перед учасниками — майбутніми захисниками України виступив Герой України – генерал — начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна – Гордійчук І. В., який побажав учасникам чесної, безкомпромісної, спортивної боротьби в змаганнях та перемоги сильніших.

Про активну позицію та підтримку у проведенні Спартакіади від міського Товариства висловив і заступник голови Соловей С. В. , запевнивши, що для Товариства сприяння обороні України військово-патріотичне виховання населення, є пріоритетним напрямком.

Тож старт даний, перші види спорту вже мають своїх переможців та призерів! Загальний підсумок Спартакіади буде підведений за кілька днів, адже сім видів спорту та 14 команд, які приймають участь, потребує уваги від суддівської та мандатної колегій і звісно часу! Чекаємо високих результатів, адже столична збірна команда повинна достойно виступити на Всеукраїнських змаганнях!

Головний суддя Спартакіади І. Припута