ГоловнеНовини

Відбувся чемпіонат України з радіоспорту!

Чемпіонат України з радіоспорту серед юнаків, юніорів та дорослих в особистому заліку, який відбувся в місті Суми проходив протягом 4 днів, з 02 по 05 липня 2020 року. Збірну команду міста Києва представляли оборонці міського Товариства, а саме: спортсмени та тренери дитячо-юнацької спортивної школи з радіоспорту «Віраж».

Тривалий період карантину звісно дався взнаки усім учасникам чемпіонату України, але хочеться зазначити, що радіоспортсмени–кияни достойно виступили та показали хороші результати в усіх вікових категоріях та усіх 4 дисциплінах, а це: 3,5 МHz, SPRINT, 144 MHz та FOORING.

Якщо брати по вище перерахованим дисциплінам то київські оборонці завоювали — 40 медалей!: — 3,5 МHz – (3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові), SPRINT (1 золота, 2 срібні та 1 бронзова), 144 MHz (6 золотих, 3 срібні та 3 бронзові), FOORING (4 золоті, 5 срібних та 4 бронзові).

Хочемо зазначити, що у чемпіонаті взяли участь, як досвідчені спортсмени так і найближчий спортивний резерв, натомість «обкатку» пройшли хорошу, а резервістів, які прийняло участь у змаганнях було доволі чимало.

Тож успішні старти в місті Суми дають надію та впевненість, що кияни будуть добре змагатися і надалі, показуючи високі результати в змаганнях усіх рівнів, піднімаючи авторитет столиці України та Товариства!

Заступник
директора ДЮСШ «Віраж» Людмила Запорожець