ГоловнеНовини

Зимові старти картингістів

20 лютого ц.р. на картинговій трасі «Sky Mall_Karting_Kyiv» відбувся 1 етап Відкритого зимового чемпіонату міста Києва 2021 року з картингу серед членів ТСО України.

В змаганнях прийняло участь 29 спортсменів, із яких 4 дівчинки та 25 хлопчаків і 4-х команд – Навчально-виховного комплексу Солом’янського р-ну м. Києва, Київської міської ДЮСТШ з автомотоспорту ТСО України, підліткового спортивно-технічного клубу «Святошин» Святошинського району м. Києва і Українського державного центру позашкільної освіти.

Змагання проводились в 4-х залікових вікових групах: молодші юнаки (6-8 років); старші юнаки (9-11 років); юніори (12-16 років); дорослі (старше 17 років) та окремий залік серед дівчат.

Незважаючи на довгу перерву у проведенні змагань на трасі точилась гостра спортивна боротьба, про що свідчить щільність результатів. Як для початку зимового сезону всі учасники показали високу спортивну майстерність, вправність та дисципліну, тож під час проведення змагання не було жодного спортивного порушення.

Враховуючи карантинні заходи змагання складались з двох частин- спочатку змагались молодші і старші юнаки — 13 спортсменів, в другій частині- юніори і дорослі — 16 спортсменів.

Після підведення підсумків з’ясувалося, що перше місце посіла команда Навчально-виховного комплексу Солом’янського р-ну м. Києва, друге — Київської міської ДЮСТШ з автомотоспорту ТСО України, третє — Підліткового спортивно-технічного клубу «Святошин» Святошинського району м. Києва.

Особливу подяку висловлюємо директору «Sky Mall_Karting_Kyiv» Ющенку Антону Вікторовичу, який є великим фанатом цього виду спорту, бо і сам займався ним в шкільному віці, за надану трасу, спортивну техніку та створив відмінні умови для проведення змагань.

В цьому році планується проведення ще 4-х зимових етапів вище зазначених змагань.

Заступник директора
ДЮСТШ з автомотоспорту ТСО України Іван Кияниченко