Новини

Березень спортивний

26 березня 2023 року у м. Києві на картинговій трасі «Скі Мол» відбулися змагання 2-го етапу відкритого Чемпіонату м. Києва серед членів ТСО України та учнівської молоді, організатором яких є Київська міська організація ТСО України і Київська міська дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту.

Вперше до змагань долучились спортсмени Дитячо-юнацької спортивної школи з картингу м. Києва, яка представляла Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, що збільшило кількість команд до шести, це команди: Київська міська дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту ТСО України, підлітковий спортивно- технічний клуб «Святошин» Святошинського району міста Києва, навчально виховний центр Солом’янського району міста Києва, Український державний центр позашкільної освіти МОН України, «Скі Мол Київ» і Дитячо-юнацька спортивна школа з картингу, які й посіли місця у командному заліку у вище зазначеному порядку.

В змаганнях, які проводилися у 4-х вікових групах: діти — 6-8 років, підлітки — 9-11 років, юнаки — 12-16 років, дорослі — старше 17 років і в окремому заліку серед дівчат, прийняло участь 34 спортсмени столиці.
Змагання проводились, вже традиційно, з урочистої частини: виконання Гімну України та хвилинного мовчання, вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії московської федерації проти України і привітання спортсменів представниками організаторів.

Зазначимо, що гостра боротьба у командному заліку точилася між вихованцями Київської міської дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту, підліткового спортивно-технічного клубу «Святошин» і навчально-виховного центру Солом’янського району міста Києва. Так у підсумку команди КМ ДЮСТШ і ПСТК «Святошин» набрали однакову кількість очок, але за додатковими показниками все ж 1 місце посіла команда КМ ДЮСТШ, 2 місце команда ПСТК «Святошин» і 3- команда Навчально- виховного центру Солом’янського району міста Києва.

Змагання пройшли в теплій дружній обстановці та гострій спортивній боротьбі, а попереду ще 3 етапи цього чемпіонату, тож буде нагода командам, які не попали в призову трійку цього разу, стати призерами в змаганнях 3 та 4 етапів, які пройдуть на картинговій трасі «Скі Мол», а 5 етап на автодромі «Чайка» ГО «ТСО України».

Директор
КМ ДЮСТШ з автомотоспорту Валерій Білик