Бронзові призери відкритого чемпіонату України та ГО «ТСО України»!
Цими вихідними в місті Запоріжжя відбувся відкритий чемпіонат України та Громадської організації «ТСО України» зі спорту із собаками за програмою «Юний кінолог». Досить вдало виступила команда столиці України, кияни- оборонці, посіли відповідно 3 загальнокомандне місце. В особистому заліку відмінно виступила Клименко Анастасія з бельгійською вівчаркою малінуа Платоном. Не дивлячись на...









