ГоловнеПолітика

Позиція ТСО України стосовно заяв «народного обранця» Ігоря Луценка

ТСОУ

ТСОУТовариство сприяння оборони України, отримавши чергову порцію звинувачень, в котрий раз наголошує: ми не коментували, не коментуємо і не будемо коментувати безсистемну сукупність літер та слів, яку вказаний депутат видає за розслідування. Нажаль, мусимо констатувати, що пан Луценко все глибше занурюється у вигадану ним самим паралельну реальність.

Ми розуміємо пана Луценка: необхідність постійно отримувати «Like» у Фейсбуці і тим доказувати свою необхідність і важливість напередодні виборів — важка праця. Проте, можемо порадити лише одне — більш відповідально ставитися до своїх обов’язків народного депутата і спробувати частіше ходити на роботу. Можливо, тоді пан Луценко знайде час почитати існуючі Закони України та регламенти.

Допоки з усього масиву інформації, що лине від цього депутата, ознаки розуму містяться лише у словах «отнять и поделить», нам нема про що з ним говорити. Нагадаємо, комуністична ідеологія в Україні заборонена.

Крім того, в черговий раз запрошуємо в гості всіх депутатів, журналістів та інших зацікавлених громадян. Нам є про що поговорити, нам теж потрібна допомога у деяких проектах з навчання, національно-патріотичного виховання молоді та допомоги ветеранам АТО. Разом ми зробимо більше!

З повагою, шістсот тисяч членів та співробітників Всеукраїнської громадської організації ТСО України.