ГоловнеНовини

Снайпери столиці!

Щорічні військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва «Снайпер столиці», які були започатковані в 2005 році, 18 листопада 2015 року були проведені в спортивно-технічному центрі «Відродження» Шевченківського районного Товариства сприяння обороні України.

Нагадаю, що протягом багатьох років в цих змаганнях приймали участь юнаки та дівчата, які потім мали хорошу відповідну фізичну та стрілецьку підготовку. Багато юнаків стали військовими та справжніми патріотами, які сьогодні захищають нашу Україну від російського агресора.

Тож 12 команд, які приймали участь, це збірні команди 10 районів міста Києва та збірні команди професійно-технічних навчальних закладів освіти і військового ліцею ім. Івана Богуна визначали призерів та переможця в теоретичній та практичній підготовці.

За результатами змагань місця розподілились у наступному порядку:

1 місце – Оболонський район;
2 місце — збірна команда професійно-технічних закладів освіти;
3 місце – Подільський район;
4 місце – Святошинський район;
5 місце – військовий ліцей ім. Івана Богуна;
6 місце – Деснянський район;
7 місце – Дарницький район;
8 місце — Печерський район;
9 місце – Голосіївський район;
10 місце – Солом’янський район;
11 місце – Шевченківський район;
12 місце – Дніпровський район.

Як завжди змагання пройшли цікаво та безкомпромісно, програма складалась з 2 етапів: теоретичного, на якому 2 учасники команди давали письмові відповіді на питання тестів з вогневої підготовки та практичного, де учні демонстрували свої уміння і навички з вогневої підготовки. До практичних змагань входила стрільба з пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання автомату АК-74 і спорядження магазину набоями.

Організаторами цього важливого заходу виступили: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Київська міська організація Товариства сприяння обороні України та Київський міський військовий комісаріат.

25 листопада 2015 року в Меморіальному комплексі Національного музею історії України у Другій світовій війні, відбулось урочисте нагородження призерів та переможців змагань, як в індивідуальному так і в командному заліку. Команди були нагороджені красивими кубками та дипломами, а учні-призери грамотами та значками Товариства сприяння обороні України і «Влучний стрілець».

Після нагородження учасники, тренери , представники та запрошені гості зробили загальне фото про яскравий захід. Будемо надіятися, що проведення таких та інших заходів в Меморіальному комплексі Національного музею історії України у Другій світовій війні стануть традиційними!

Помічник Голови С. Соловей