Новини

У ГЕРОЇЗМІ МАЄ БУТИ СЕНС….. ПАМ»ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!

Кінець 1917 року. Молода Українська Народна Республіка проголосила про створення демократичної держави. Але це стало не до вподоби Росії, яка ніяк не хотіла щоб Україна вийшла з під її ярма.

Як ми уже не один раз бачили і бачимо, що Росії і її обіцянкам вірити ні в якому разі не можна, вона віроломно та підступно протягом всього свого існування намагається принизити та знищити Україну.

Те що відбулося 100 років тому під Києвом на станції Крути і сьогоднішня російська агресія має свої паралелі і ту ж підступність та нахабність.

Пом»янути та згадати бійців, які героїчно захищали місто Київ та Українську незалежність 100 років тому, зібрались дарничани в загальноосвітньому навчальному закладі № 217 Дарницького району міста Києва.

Документальний фільм, створений українськими кіномитцями з великою увагою продивились учні, викладачі та запрошені гості, адже захист від більшовицької навали прийняли молоді студенти та гімназисти навчальних закладів міста Києва, так як обороняти столицю не було кому.

Окрім фільму зі сцени лунали вірші та патріотичні слова учнів, викладачів та запрошених гостей щодо вірності та готовності до захисту України.

А на завершення заступник Голови Київської міської організації ТСО України — Соловей Сергій Володимирович вручив директорові навчального закладу Галині Миколаївні Мархай пневматичну гвинтівку та побажав, щоб учні та викладачі приймали активніше участь у змаганнях з кульової стрільби та записувались до стрілецької секції, яка функціонує при навчальному закладі, що є одним з кращих первинних груп Громадської організації Дарницької районної організації Товариства сприяння обороні України в місті Києві.

Голова первинної групи ЗНЗ № 217
ГО Дарницької районної
організації ТСО України Ю. О. Медвецький