ГоловнеНовини

Київ – спортивний!

ТСОУ

З 09 по 12 липня 2020 року місто Миколаїв приймало чемпіонат Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» з радіокерованих моделей у класі шосейних перегонів, ІІІ-го рангу.

Вже традиційно Київську міську організацію ТСО України на всеукраїнських змаганнях представляли спортсмени з секції автомодельного спорту дитячо-юнацької спортивно-технічної спортивної школи з автомотоспорту.

Цього разу кияни виступали не в повному складі, з технічних причин, тому в командному заліку посіли 3 – місце з 11 команд, завоювавши 5 срібних медалей в різних категоріях. Боротьба була дуже запекла, адже від господарів змагань, миколаївських спортсменів, що посіли 2 місце, нашу команду відділило всього 2 пункти.

Літня пора року – гаряча пора для моделістів, а з урахуванням пропущених весняних змагань, в зв»язку з пандемією коронавірусу, то активність їх ще більша. На разі команда київських автомоделістів готується до нових змагань, які відбудуться в кінці липня місяця.