ГоловнеНовини

Жага до перемоги!

Днями пройшов І-й етап Кубку Товариства сприяння обороні України з радіокерованих моделей у класі шосейних перегонів (ІІІ-й ранг), що традиційно гостинно приймало місто Миколаїв.

Як і годиться, основна суперечка за призові місця відбулася між 5-ма збірними командами, які готують «збірників» для головної команди — збірної команди України, це: Миколаївська, Хмельницька, Одеська та Черкаська області і звичайно ж команда міста Києва (всього взяло участь – 9 команд).

Хочу зазначити, що змагання, які проходили протягом 4-х днів, засвідчили запеклу боротьбу між спортсменами і командами. У підсумку, команди які посіли І та ІІ місця з Миколаївської і Хмельницької областей з рівною кількістю очок, визначали за коефіцієнтом вищих призових місць. Третіми стали оборонці міста Києва, що поступилися цим командам всього 4-ма очками.

Третє місце киян, говорить про велику зацікавленість дітей та молоді до технічної творчості у багатьох регіонах України і велику конкуренцію, навіть не зважаючи на складні часи, в зв»язку з хворобою коронавірус.

Тож готуємося до наступних змагань, до нових перемог!

Головний секретар змагань,
суддя НК України, тренер з автомодельного спорту Віктор Качур