Відбувся чемпіонат України з радіоспорту!
Чемпіонат України з радіоспорту серед юнаків, юніорів та дорослих в особистому заліку, який відбувся в місті Суми проходив протягом 4 днів, з 02 по 05 липня 2020 року. Збірну команду міста Києва представляли оборонці міського Товариства, а саме: спортсмени та тренери дитячо-юнацької спортивної школи з радіоспорту «Віраж». Тривалий період карантину...









